Слідчі слідчого управління ГУНП в Черкаській області, за процесуального керівництва Черкаської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону та оперативного супроводу УСР в Черкаській області ДСР НП України викрили адміністратора групи зв’язку підрозділу забезпечення Територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Розповіли у пресслужбі поліції області.

За даними слідства, вказана посадовиця пообіцяла за 6 200 доларів США вплинути на вирішення питання щодо визнання військовозобов’язаного непридатним до військової служби із подальшим виключенням з військового обліку з метою ухилення від призову під час мобілізації та безперешкодного перетину державного кордону України.

Під час проведення процесуальних заходів у затриманої вилучили 700 доларів США неправомірної вигоди, довідку ВЛК та тимчасове посвідчення військовозобов’язаного.

Посадову особу військкомату затримано за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 369-2 (Зловживання впливом) та ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.