Жителі вулиці Хіміча в Лисянці вирішили не чекати милостей від влади, а самі зібралися на своїй розбитій, як і більшість інших у селищі, вулиці, оцінили об’єм і кошторис робіт, зібрали по дворах гроші і взялися до діла, інформують «Вісті Черкащини».

На час, коли журналісти побували на вулиці, основна частина пошкодженого дорожнього покриття вже була відремонтована, причому так ретельно, що навіть досвідчений технолог не причепиться.

– Ми відчули, що спільно можна, як кажуть, і гори перевернути, – говорить організатор ремонтних робіт Василь Бесараб. – Всі пройнялися ідеєю покращити умови життя своїми силами. І це не останній громадський проект. Далі наведемо порядок біля криничок в урочищі Карлсбад, організуємо самовивіз сміття.

Василь Михайлович назвав поіменно всіх жителів своєї вулиці, які відклали на якийсь час свої власні справи і з ранку до вечора працювали на дорозі. Це Анатолій Мельник, Юрій Стребков, Олександр Гриценко, Валентин Хвостенко, Василь Павлюк, Валентин Романенко, Микола Білецький, Микола Кравчук. Допомогли будівельними матеріалами лисянський підприємець Володимир Сікало і директор Звенигородського держлісгоспу Анатолій Проценко.

Селищний голова Олександр Короленко підтримав громадську ініціативу жителів вулиці Хіміча, адже в місцевому бюджеті, попри плани і бажання, не вистачає коштів на ремонт доріг. А коли разом громада і влада, сказав він, візьмуться впорядкувати свій спільний дім, не будемо заздрити комфорту і затишку в європейських містечках.