14 травня 2019 року до чергової служби Христинівського відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, надійшло телефонне повідомлення від жителя Христинівського району, про те, що невідома особа незаконно заволоділа його автомобілем.

В подальшому, 14 травня 2019 року, після приїзду працівників Христинівського ВП за місцем проживання заявника, останній, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, будучи письмово попередженим про кримінальну відповідальність за статтею 383 КК України, а саме про завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, усвідомлюючи неправдивість свого повідомлення та бажаючи щоб його визнали за правдиве, шляхом повідомлення відомостей, які не відповідають дійсності, умисно, заявив про злочин, а саме про те, що 13.05.2019 року, в період часу з 21 години 00 хвилин по 23 годину 00 хвилин, невідома особа з прилеглої території його домоволодіння незаконно заволоділа автомобілем, який на праві власності належить заявнику, хоча останній достовірно знав про відсутність факту незаконного заволодіння транспортним засобом.

Крім того, на час розгляду даної справи в провадженні Христинівського районного суду перебувало ще одне кримінальне провадження відносно даної особи за фактом незакінченого замаху на таємне викрадення чужого майна (крадіжку) поєднану з проникненням у сховище, тобто вчинення злочину передбаченого ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 185 КК України.

Таким чином, вироком Христинівського районного суду від 23.08.2019 за сукупністю злочинів, передбачених ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 185 КК України та ч. 1 ст. 383 КК України, винного засуджено до трьох років позбавлення волі  з іспитовим строком 1 рік.