Черкащина найближчим часом буде знаходитись під впливом двох баричних утворень: чергового циклону з півночі та виступу антициклону з півдня. У суботу завдяки перевазі циклону збережеться хмарна погода та посилений вітер західного напрямку, а оскільки центр циклону досить віддалений – суттєвих опадів не чекаємо. Коливання температури, як і раніше, відбуваються в інтервалі, що істотно перевищує кліматичну норму: вночі 0-2º морозу, вдень 2-4º тепла. Повідомили у обласному гідрометцентрі.

У неділю з переходом ініціативи до антициклону очікуємо переважно суху погоду, зменшення хмарності й надходження більш теплого повітря з південних широт. Вітер теж зменшиться до слабкого. Вночі очікуємо близько 0º, вдень 3-5º тепла.

Розпочнеться тиждень погожим днем. А серед тижня активізуються циклони як з півночі, так і з півдня, тому чекаємо на дощі і тумани на позитивному температурному фоні.

Коливання атмосферного тиску може негативно впливати на чутливих до цього людей. А незвичайно тепла погода дозволяє економити паливні матеріали при обігріві приміщень.