Представники черкаських перевізників, що вдруге вже повторюють страйк автобусів у Черкасах звинуватили міську владу у провокуванні страйку, особливо – заступника міського голови Черкас Юрія Ботнара. Тож, Dzvin.media взяли коментар у Юрія Андрійовича, аби він тезово пояснив: на яких маршрутах зараз працюють легально автобуси в місті, чи дійсно міська влада поставила ультиматум перевізникам, яка позиція влади у конфлікті з перевізниками та наступні кроки?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До транспортного колапсу призвела службова недбалість міського голови Черкас, – думка адвоката

– Легальними на сьогодні є чотири маршрути: 11, 12, 29 та 36. Управління транспорту ЧМР має розірвати з ними договори достроково, оскільки вже два дні перевізники не виконують своїх договірних зобов’язань.

Ультиматим ставлять лише перевізники, які хочуть підвищення тарифу без поліпшення якості послуги зі свого боку. Ми вимагаємо натомість реалізувати першочергові кроки, бодай оновити склад автопарку перевізників та ввести високу культуру спілкування екіпажів із пасажирами.

Оскільки перевізники не спроможні виконати ці вимоги, вони можуть запропонувати місту певну соціальну компенсацію – приміром перевезення школярів та пенсіонерів безкоштовно у певні години дня. Інші пільгові категорії, як і раніше – увесь день.

Нагадую, що шантажують Черкаси перевізники не вперше, але щоразу члени різних складів виконкому безпідставно підвищували їм тариф. Ми поклали цьому край у лютому 2018 року і витримали тоді черговий шантаж. Місто витримає його і цього разу. Дякую за розуміння і силу черкасцям, окремо дякую колективу “Черкасиелектротрансу”. Закликаю усіх автомобілістів допомагати містянам, – розповів свою позицію Юрій Ботнар.