Про це повідомила начальник міського відділу освіти Надія Голда в ході засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у четвер, 28 травня.

– Завтра очікуємо на поставку безконтактних термометрів. Решта все практично готове до роботи. З 1 червня працюємо всі, окрім дитсадка «Теремок», де на сьогодні тривають ремонтні роботи, – говорить Н.Голда.

Відповідно до карантинних норм в групі передбачається перебування до 10 осіб. Відтак, працівники освіти та члени комісії звертаються до батьків, аби приводили дітей до дошкільного навчального закладу лише за нагальної потреби, коли дитину, дійсно, немає з ким залишити вдома.

– Ми змушені вживати таких заходів, оскільки в іншому разі дотримання усіх карантинних обмежень виявиться неможливим, – наголосила начальник відділу освіти.

Також Н.Голда озвучила, що є намір продовжити роботу усіх дитсадків (окрім «Теремка») впродовж всього літа.

Окрім того, частково відновити діяльність та проводити заходи за участі до 10 осіб дозволено закладам професійно-технічної освіти та позашкільним навчальним закладам міста. Рішення ухвалено в ході засідання комісії 28 травня ц.р.